Shoehardt

Který z motocyklových závodů máte nejraději?

Nejlepší odpověď
dubraro

Terénní

Jednak jsem v dětství bydlel v Přerově, kde se jezdily závody v Přerovské rokli (a když se zrovna nezávodilo, mohl si to tam zkusit každý), druhak v té době byl motokros velmi populární a vysílal se pravidelně v televizi. Naše motocykly i závodníci byli tehdy na vysoké úrovni.

Další odpovědi
Drap

Jiný

Emefej

Plochá dráha

Plochou dráhu, protože fotku Milana Špinky při závodech ve Slaném mi na titulní straně uveřejnil časopis Svět motorů a obdržel jsem za ní „astronomický“ honorář.

Kepler

Silniční

Moto GP!

Shoehardt

Drap – a jaký, pokud to není tajné?