Malvína

Kterou pečující a dekorativní kosmetiku používáte?

Přeji pěkné nedělní odpoledne.
Zajímaly by mě vaše odpovědi ohledně pečující a dekorativní kosmetiky. Kde nakupujete? Vystačíte si s běžnými řetězci drogerií nebo zaplouváte do něčeho dražšího? Máte něco nejoblíbenějšího? Na co nedáte dopustit?
Ráda zkouším nové věci a inspirace není nikdy dost 🙂
Díky za odpovědi!

Nejlepší odpověď
annas

Používám kokosový olej s přídavkem čokolady, střídám s přípravky z jedné firmy – kvůli reklamě její n ázev neuvádím.

Bohužel, vše jen přírodní vůně, při ostrých vůních, ale i chemických se téměř dusím. Stačí, když se s někým střetnu třeba v marketu, musím odejít.

Kokosovým olejem smíchaným s kurkumou si čistím zuby.

Další odpovědi
ivzez

Žádnou a nikdy jsem (téměř) žádnou nepoužívala.
Jenom někdy večer → na ples nebo do divadla.
A mám pocit, že se mi to osvědčuje, dodnes mi
lidé nehádají můj věk.

Kepler

Já používám jen deodoranty Nivea. Mají super pánské vůně.

Renatka2

Já doporučuji přírodní certifikovanou dekorativní kosmetiku Benecos 🙂
Velmi kvalitní kosmetika, jsem s ní velmi spokojená.

DomcaJe

Ahoj, jedná se o tuto kosmetiku, prosím? https://www.in­stagram.com/be­necos_cz/

Renatka2

Ahoj
Ano to je přesně ona.Vážně doporučuji 😉
Mě tuto kosmetiku doporučila známá a od té doby jinou nepoužívám.

DomcaJe

Děkuji za odpověď. Rozhodně vyzkouším :)
Měj se hezky
Ahoj

Malvína

Annas, díky za tip na čištění zubů. Musím vyzkoušet. Pozorujete nějaké změny od užívání zubní pasty?
Respektuji nejmenování značky, přesto by mne zajímala. Mohla bych poprosit o tuto informaci do vnitřní pošty? Děkuji.

annas

Ano. Ta směs bělí zuby. Už nevím, kdo mně to poradil, ale i olej prospívá zubům., desinfikuje.

Jediná nevýhoda, že někdy zašpiním umyvadlo víc než od běžné zubní pasty.

Malvína

Čistý kokosový olej občas takové používám, ale o přídavku kurkumy jsem neslyšela do dnešního dne. Díky, vyzkouším.

zjentek

Ahoj Malvíno! Tady ti nemám co poradit, ale můžu tě alespoň pozdravit- tak ahoj ;) ;D ;D

Malvína

Ahoj zjentku! Snad se máš dobře a řádně užíváš nedělního odpoledne 🙂

zjentek

Oh, tys odpověděla? Achhh… ;) už dlouho jsem se v neděli necítil lépe…

Já bych odpověděl zase já, ale to už by byl chat a na to MY tady nejsme zvyklí.. ;(

zjentek

Ne, ne, oprava- místo otázníku vykřičník! ;) ;D ;D

zjentek

An, kurkumu na zuby? A jak ústní dutina po proceduře vypadá? Je možno praktikovat i ráno, kdy brzy po hygieně jdeme rovnou „mezi lidi“?

annas

Praktikuji ráno, zuby nejsou žluté, ale kurkuma, i když je žlutá, zuby bělí.

Ale po tradiční zubní pastě máte příjemně v puse, po „kokosové zubní pastě s kurkumou“ necítíte nic, ale zvyknete si na to.