mikiva

Která kosmetika je lepší,Oriflame nebo Avon?

Může mi,prosím někdo říct podle vlastní zkušenosti,která kosmetika je lepší,zda Oriflame nebo Avon?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Mně připadají asi tak na stejné úrovni kvality i cenově jsou z pochopitelných důvodů takřka stejné.

Vždycky tvrdím, že co se týče kosmetiky a podobných věcí, které přichází do intenzivního kontaktu s pokožkou, budou asi zkušenosti individuální. Každému vyhovuje totiž něco jiného. Osobně jsem vyzkoušela více výrobků od AVONu, některé mi plně vyhovují, jiné už bych si znova nekoupila.

Další odpovědi
Jahoda

U nás se používá obojí, ale častěji AVON. Myslím, že AVON je lepší a také má pestřejší sortiment. Ale záleží na vás. Musíte si obojí vyzkoušet a podle zkušeností usoudíte.

Mary11

Mně také více vyhovuje AVON. Existují také vzorečky na vyzkoušení jak krémů, rtěnek, vůní. Když zjistíš, že Ti dodané zboží nevyhovuje, tak ho jednoduše vrátíš své AL. Máš možnost i používaný krém vrátit do 3 měsíců od nákupu své AL.

Zdroj: http://www.avon­cosmetics.cz/PRSu­ite/locator.pa­ge

superanetka

Ja si myslím že každa kosmetika je v něčem lepší,třeba Oriflame je v něčem lepší než Avon,a Avon je v něčem lepší než Oriflame.

-KaTkA-

já osobně používám AVON i ORIFLAME. takhle ohodnotit a odškatulkovat se tyto značky nedají. je to individuální, každý na to má jiný názor a taky záleží na tom, jaké výrobky si chcete objednávat. například šampony mi více vyhovují od avonu ale pleťové krémy zase z oriflamu.

Hvězdička

Mám ráda Oriflame i Avon obě dvě mají něco do sebe…

panenka

já mám nejraději AVON ale záleží na vás kterou si chcete vybrat

anetadela1

V naší rozvětvené rodině taky používáme Avon. Ale spíš si to budete muset vyzkoušet na vlastní kůži, která kosmetika vám bude vyhovovat.

m.mrkvicova

ani jedna, jednoznacne Mary Kay…nejlepsi kosmetika!! Slecny, ktere to delaji, ti nechaji vsechny vyrobky vyzkouset, dokonce ti i poradi…to se u Avonu ani Oriflame nestane..kupujes zajice v pytli..mam i kontakt na slecnu, ktera tomu opravdu rozumi..

Zdroj: http://www.ma­rykay.cz/

HANKAso

Já osobně používám raději AVON,ale ORIFLAME také ale velice méně.No musíte se rozhodnout sama.

Derrynka

Jako přiznám se, že ani ani… nevím, nějak mě ty značky neoslovily. Přijdou mi jen jako navoněný nekvalitní produkty… Se značkou, no. Já si potrpím na bio a eko kosmetiku, ta mi vyhovuje.

Cizecek.M

Tak věřím, že bio a eko kosmetika musí být kvalitní. Je tato kosmetika vhodná pro všechny typy pleti? A kde ji kupuješ?

KaraskovaAl

Já jsem měla už před tím zkušenost s Alpik shopem. Znáš ho? Oni mají bio a eko produkty. Zatím jsem kupovala jen věci do domácnosti. Ale koupila jsem si tam i kosmetiku a musím teda říct, že jsem naprosto nadšená kvalitou.

KaraskovaAl

Jojo, vio a eko produkty zaručují hodně vysokou kvalitu. Kde je kupuješ ty?

Michálek1245

Z mužského pohledu si říkám, že snad ani jedno. Oboje je dost chemické, plné látek, které vám nějak neprospívají. A to říkám i z pozice muže. Mě se hodně líbí kosmetika na zpevnění pleti od https://petra­souckova.cz/ka­tegorie/pece-o-plet/kosmetika-na-zpevneni-pleti/ Na stejném webu, myslím, najdete i vlasovou kosmetiku a tak dále. :) Tak se tam určitě mrkněte. :)

GabulkaA

Tak už jsem si tu kosmetiku koupila a jsem nadšená. Moc díky za info :)

XenieRo

Tuto kosmetiku nepoužívám. Měla jsem po ní vždycky nějaké problémy s pletí. Mám ji docela problematickou a nikdy mi tato nesedla. Já osobně používám českou kosmetiku iuvenio, a tu teda rozhodně doporučuju. Vynikající.

Lurenka

Jojo, ta je super. Taky s ní mám zkušenost. Co od ni nejraději používáš a co vše doma máš?

GabulkaA

Prosím tě, mohla bys mi poradit, jaký balíček koupit jako startovací péči o pleť?

Lurenka

Ahoj, zkus tento https://www.i­uvenio.com/fresh-nano-set/. Je to set na omlazení pleti a faaakt to zabírá :)

Kamilovo

Já jsem se před nedávnem zaregistroval přes https://avon-registrace.eu/ k AVONU a jsem s ním naprosto spokojený. Na kosmetiku mám průměrné nároky a tato značka mi naprosto vyhovuje, takže za mě určitě doporučuji.

natasanatasa

Já dřív hodně používala kosmetiku od Avonu, takže bych řekla spíš Avon. Teď v poslední době už ale jejich kosmetiku tolik nepoužívám. Místo toho jsem si teď hodně oblíbila přípravky od této značky: https://www.be­amia.cz/ Můžu jedině doporučit, dělají super věci. :)