Která firma řekla, že 640 kB RAM bude stačit?

Doplňuji:
Tento výrok se připisuje B. Gatesovi, ale není to pravda.

Odpovědi
Michal Kole

Bill Gates z Microsoftu

KdoSiOdJinud

Byl to Bill Gates, (M$) – ale tuším, že neřekl 640 kB ale 64kB :)
Doplňuji:
mimochodem neexistuje o tom žádný důkaz :)

lukas.zmizik

byl to Bill Gates a bylo to skutečně 640 kB

mosoj

Nejsem programátor, ale mám dojem že jádro paměti RAM je stále 640 kB.

jwood

Mno… Nedávno někdo tvrdil,že neříkal 640kB ale MB. Trochu to popletl. Když zazněl tento výrok,tak kapacity pamětí,jak je známe dnes,byly nemyslitelné. Neříkal to žádný zástupce firmy,ale jméno Bill Gates je s touto větou spojeno. A google toto jméno taky na tuto otázku vyhodí. Ale komu se dá dnes věřit,že? 🙂

anonym

tak to prozradím
http://www.ear­chiv.cz/b02/b071­2001.php3 úplně na konci