FikeCZ

Kousu si nechty a chci s tim prestat..Co mam delat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

podruhé si vyber správně rubriku …kam to zařadíš

na to už se ptalo hodně lidí a hodně jich na to odpovědělo

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=kous%C3%A1n%C3%­AD+neht%C5%AF&sa=V­yhledat#1637

Další odpovědi
chudst

Mne osobne pomohla zvykacka – a diky ni jsem si odvykl kousat nehty, tuzky a vse, co mi prislo pod ruku XD

A doporucuji si projet odkaz, co vam zde dala hanulka11 – uz to zde bylo skutecne parkrat probirano a rady se nemeni.

Syd

Nalakuj si je (jestli seš kluk tak asi radši průsvitným lakem 😁 ). Ségraře když byla malá, je taky zalepovali náplastma.
Doplňuji:
Ségraře ne, ségře 🙂

vamplires

Nalakuj si je, nebo něčím posmrať, přejde tě chuť! D

nikeroska

Namoč si je do záchodu :D

arygnoc

začni kouřit (probůh, jenom to ne!).

stejnej zlozvyk, jako kouření.

silná vůle – jediné, co pomůže.
nebo zamilovanost do holky, které se to nelíbí.

venkovan

Zanes si za nehty špínu a kousej.

chudst

Syd: nejen segre, i mne. No, nepomohlo to, ale pri hrani si na Spider-Mana to bylo skvely XD

… Kde jsou ty casy … =o)