Hufnágl

Koupili byste si něco se značkou „Made in Russia“?

Pokud ano, co by to mělo být?

Nejlepší odpověď
Arne1

To co bych potřeboval.
Anebo cokoliv když tam pojedu na výlet.

Další odpovědi
anonym

Pokud je produkt kvalitní? Tak proč ne? I když mám důvěru spíš v evropský trh.

A který? Teď mě nic nenapadá.

Kelt

Automobil, alkohol, počítač, knihu, Kalašnikov, copatou Tamaru a pod.

ElonMusk

Řada věcí z Ikea je z Ruska. Mám skleničky kupované v Ikea, a jsou Made in Russia.

Kepler

Nanejvýš tak vodku nebo tank T – 90 (dohromady za 39,90 Kč).

jsemjá

Jistě, obraz Putin na tygrovi.

elkon

Když chceš dělat chytrého, tak si aspoň zjisti, jak se to píše.

Pepa25

Kaviár a vodku

led

Nepodceňujte, ale ani nepreceňujte značku „Made in Russia“
Mnohé výrobky prekonávajú rovnaké výrobky s inou značkou.

jeden z príkladov „ergonomická lopata“ https://topshop­sk.azureedge.net/me­dia/catalog/pro­duct/cache/25/i­mage/040ec09b1­e35df139433887a97da­a66f/t/o/top_shop_tor­nadica_ergono­mic_shovel_01­.jpg

paul1

Mám kosu koupenou v Rovně na Ukrajině. Používám ji už skoro 50 let a je výborná. Teď ale nevím, či je z Ruska, nebo Ukrajiny, je na ní: Sdelano v CCCP

Kryšpín

Pokud by byl obchod se stejným zbožím vedle rákosníka tak dám přednost tam co je Voloďa.