Ucetni

Nevíte, kolik stoji vybaveni Barber shopu, především kde koupit levně křesla.

Zdravim,

zajimalo by me kolik stoji vybaveni barbershopu, hlavne kde koupit levne kresla.

Dekuji.
--

kolik stoji vybaveni barber shopu

Odpovědi
Drap

Záleží kolik chceš mít křesel, jaké kvalitě a jaké a v jaké kvalitě další zařízení. Též je potřeba počítat s pronajmutím, při koupí vhodných prostor, případné stavební úpravy abys vyhověl zákonem určeným požadavkům.

nyjono

Levně nebo levné?
A kolik přibližně Kč je pro tebe levně/é,
Křeslo cca min 5 tis. Ale počítej s tím, že moc a dlouho nevydrží a ani nebude vzhledově nic moc. A lidi dnes hodně sledují design, když mají za službu zaplatit.
Kvalitní kadeřnické nůžky stojí také pár tisíc. Těm za pár set důvěru nedávám.
Takže od toho se odraz a počítej dál.