xen123

Kolik stoji akreditace na moto gp do Brna?

kolik stoji akreditace na moto gp do brna? nekde jsem cetl, ze 1000 ale nedozvedel jsem se jestli eur nebo korun. jsem zacinajici fotograf a tak se tam musim dostat sam, ne diky casopisu…
Doplňuji:
ja to prave nemuzu najit… budu ti moc vdecny kdyz mi tady posles odkaz.diky

Nejlepší odpověď
annas

Ceny vstupenek na:

Zdroj: http://www.vstu­penkymotogp.cz/in­dex.asp?vstupen­ky=GP_Ceska_rep­.&nav=det&id=11

Další odpovědi
harry pihach

odkaz mate na strance vstupenky-moto gp.