Rylon

Kolik by stála oprava videokamery Sony HDR CX-115e?

Dobrý den, u jmenované kamery se mi rozbil jeden pant u dvířek na ochranu MiniUSB a MiniHDMI. Kolik by stála oprava?? Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
gecco

Nejlíp, když se dotážeš třeba tady – http://www.sony-servis.cz/?lan­g=CZE&link=Kon­takt
😉

lexx

nevím jak u Sony ale na vylomená dvířka baterii u Nikona mi v servise rovnou poradili nový přístroj se slevou 10% no prostě – čína, plast a „kurvítko“ izolepa všechno spraví