GamerzMoravy

Kolik by mě stál intenet na WiFi?

Kolik by mě stálo pořízení WiFi routeru na dosah baťového půldomku? A kolik by mě vyšel internet za 1 rok? Jaký je nejlevnější a jaký je nejdražší?

Nejlepší odpověď
Dochy

WiFi routery začínají na cca 400. Na kolik vás vyjde internet, to záleží na nabídce poskytovatelů ve vaší oblasti. Pokud u vás není žádný poskytovatel WiFi, pak jedna z nejjistějších možností je ADSL (telefonní linka) ceny jsou cca od 500, pokud máte pevnou, pak i levněji. Levnějsí router s ADSL modemem stojí cca 800.

Další odpovědi
autacek

Cena je závislá na místní nabídce, nepíšeš ani odkud jsi. Jinak baťův půldomek ti pokryje při povoleném výkonu každý wifirouter.

Jinak si vážně nemyslím, že tento server není určen pro dotazy tohoto typu, příště se zkus napřed trochu snažit hledat sám.

ADSL.cz

Dobrý den den, zkuste se podívat na nějaké možnosti http://www.ad­sl.cz/internet-adsl/internet-pro-domacnost Všechny varianty mají WiFi modemy.