Ucetni

Je v pořádku, když při prodeji na stánku vystavím klasický paragon a mobilem odešlu info o prodeji na web fin. správy?

Klasicky paragon + odeslani info na fin. spravu z mobilni aplikace bez tiskarny

Zdravim,

je pravne v poradku kdyz pri prodeji na stanku vystavim klasicky paragon a pomoci mobilni aplikace odeslu info o provedenem obchodu na web fin. spravy (aplikace ProfiUctenka).

Diky za radu.

Odpovědi
Klaproth

Pokud na paragonu bude uveden FIK, BKP a PKP tak by to snad mohlo být v pořádku.

autacek

Tak jistě, pokud na paragon uvedeš všechny údaje co má EET doklad obsahovat, tak v tom nevidím problém. Jen ta efektivita prodeje nebude úplně vysoká.

Dochy

Podle mně příliš obecný dotaz na to aby ti někdo zodpovědně odpověděl.