LeUserGo

Když si nasadím sluchátka, lidi mě neslyší. Čím to je?

Zdravím všechny,
mám takový problém, když si nasadím své bezdrátová sluchátka a mluvím, tak mě nikdo neslyší, přitom já sám je slyším, hovořím přes TeamSpeak3. Také když mluvím, bývá tam ozvěna. Mohl by někdo prosím poradit, co s tím??
Sluchátka: SONY bezdrátová sluchátka MDR-RF855RK
Notebook: Lenovo IdeaPad Y500 – 15'' herní notebook s SLI grafikami
Operační systém: Windows 8.1

Odpovědi
jáára

Myslíte si, že není ve sluchátkách, ale někde jinde?

máš to blbě nastavený. a nevím co to je za sluchátka a počítač a systém.

EDIT: on je trochu rozdíl mezi A2DP bluetooth stereo a funkcí „Headset“. Headset umí jen mono zvuk a obslouží mikrofon. Zkontroluj si jak to máš spuštěné. Zkontoluj „Zařízení pro záznam“, jestli máš mikrofon v provozu, jestli ukazatel reaguje na hlas…
Více v diskuzi

mosoj

Myslíte si, že není ve sluchátkách, ale někde jinde?

Tak si je nenasazuj.

LeUserGo

Já nevím kde to najdu apod., …

jáára

jsem idiot, to není bluetooth ale jen bezdrátovej analog. a ty sluchátka nemaj mikrofon.