nando1

Když s fotoaparátem přibližuji tak mi nenahrává zvuk nevíte proč??

Dobrý den, potřebuji se zeptat když přibližuji s fotoaparátem na video, tak se mi stopne nahrávání zvuku.

Fotoaparát: BENQ AE220
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi.

Pro někoho, já se jen ptal jestli to nejde v nastavení vypnout.

Nejlepší odpověď
mosoj

Je to záměrně z výroby, neboť by jsi stejně slyšel převážně ten motorek ZOOMU.
Doplňuji:
Takže docela vychytávka. Slyšet není jedině ruční zoom a to se musí ještě hódně opatrně.

Další odpovědi
Lamalam

To není závada, to je vlastnost.

petra15

Más to jen vyprogramované. Koukni se do návodu.

klob1

Fotoaparát je ná focení, videokamera na natáčení! Je vždy dobré si ujasnit, na co ten přístroj má být používán. To je jako chtít, aby auto plavalo po vodě a loď jezdila po silnici. Nebo chtít, aby zelenina rostla na stromech a ovoce v půdě. Vždy se má používat jen na to, na co je určené. Také pak ta kvalita je daná. Už i název sám napovídá na co to je určené.
Třeba místo natáčení, tam máte zadaný fotoaparát se skupinou focení více fotek naráz.

Alesh

tak je to krám, zkrátka nezoomuj během nahrávání

mosoj

Jiní výrobci to řeší tak, že nejde při videu zoomovat.

chudst

Dobrý den i Vám, tohle bude nyní „rada nad zlato“, protože de facto neodpovídá na Vaši otázku, ale je to poměrně dobré řešení, pokud nejste domácí kutil: „reklamujte to / dejte to do opravny“. Nejedná se o běžnou chybu a dělat by to nemělo. (Příspěvek dávám do diskuze, protože se nejedná o přímou odpověď na otázku.)