jsemjá

Když na Instagram vložím příspěvek, uvidí ho všichni (veřejný), nebo jen ti, co mě sledují?

Jak by na ten profil jinak přišli, kdyby nebyl veřejný?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Je na Vás, zda chcete mít profil veřejný nebo soukromý (nastavení profilu).

  1. veřejný: na instagramu Vás mohou vidět (vyhledávač), vidí Vaše příspěvky a fotky
  2. soukromý: na instagramu Vás mohou vidět (vyhledávač), nevidí Vaše příspěvky a fotky

ad2) ten kdo si Váš profil označí tlačítkem ,,sledovat", uvidí Vaše příspěvky, ačkoliv ho máte soukromý (víte ovšem, kdo Vás sleduje).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.