22aa

Když mi dojde místo na DVD na kombu DVD + VHS, tak se samo nahrávání DVD zastaví, aby nedošlo k poškození DVD?

Dobrý den.
Až budu mít narozky tak si chci pořídit vhs + dvd combo abych mohl pak z dvd na pc které budu mít nahrané z dvd + vhs komba nahrát na web pro sebe tak se ptám jestli se zastaví to nahrání nebo se to bude muset zastavit uživatelem? Pokud budu mít 120 minut a nezastaví se mi to tak se bojím že mi to poškodí dvd +r a budu ho muset ho vyhodit. do koše. Prosím nevíte jestli po 120 minutách zastaví nebo musím to zastavit já? Protože když to nezastavím tak se mi zničí. Nebylo by vhodné dvd rw na to kombo?
Děkuji. 22aa.
Poznámka: s usb graberem jsem skončil,neustále mi to stopne to nahrávání nebo se mi samo odpoji. I když je zapojený.
Našel jsem za 500 i za 250 kč za to kombo.

Odpovědi
elkon

Každý kvalitní přístroj rozezná předem, zda se na DVD nahrávka vejde. Pokud se nevejde, k nahrávání nedojde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Ale když mám vhsku až 8 hodin co že u většinou nahraných neoriginálních. Dá se ufiknout digitálně ta nahrávka?

Hlada

Než něco koupíš, přečti si návod. Už jenom to, že potřebuješ vícerychlostní přehrávání, nemusí splňovat každý výrobek. Jestli chceš něco stříhat a nechceš to dělat na PC, kup si raději rekordér s pevným diskem. V něm můžeš vymazat část nebo rozdělit nahrávku.

Alesh

A proč by to jako nemělo jít? To myslíš, že ta DVD vypalovačka bude vypalovat mimo DVD? 🙂