dgfdgf

Když jsou na Ulozto 2 filmy, u kterejch píšou, že maj stejný rozlišení, tak je pravděpodobný, že ten kterej je větší…

…má lepší obraz? Má cenu stahovat 10 GB filmy?

Nejlepší odpověď
hadačí

Ano, je to pravděpodobné, může to znamenat, že ten větší má vyšší bitrate, tedy množství dat za vteřinu. Více dat za vteřinu může znamenat detailnější obraz, ale také nemusí. Větší video může být špatný nekvalitní rozmazaný rip plný nějakýho šumu, což jsou data navíc, ale určitě ne vyšší kvalita; může být v jiném formátu (avi soubor bývá větší při srovnatelné kvalitě obrazu jak mkv například; větší soubor může mít několik zvukových stop)… Ale obecně asi platí, že větší soubor je kvalitnější. Cenu stahovat 10GB i větší filmy jistě má, pokud máš na čem je přehrát – dostatečný monitor pro vysoké rozlišení (pokud nemáš fullHD monitor, nepotřebuješ fullHD film!), dostatečně silný počítač pro vysoký bitrate.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… kolikrát je napsaný vysoký rozlišení a když to pustíš, že je to stará kopie typu pornojapan … takže kouknout do náhledů, a při použití FRD neplatíš za stažení, tak vezm,u obě varianty, druhou vždycky smázneš …