okoun

Když je někdo připojen na naší wifi, tak když má ve svém počítači vir, zaviruje se i náš počítač?

Nejlepší odpověď
Terryle

Hmmm, tak to mě zmátlo, měla jsem za to, že to nejde…
Pokud se s jeho počítačem nepropojíte do jedné sítě nebo nepřipojíte bluetoothem, tak bych neřekla. Anebo když už, tak jde taky o to, z čeho ta wifi je vysílaná… pokud ji chytáte z modemu nebo routeru, tak si nemyslím, že by virus přeběhl přes vysílač do dalšího počítače. Jedině snad v případě, že byste měli wifi vysílač nějakým způsobem přímo připojený k počítači.
To by pak počítače, co se připojujou k wifi ve školách, na úřadech, v obchodních centrech a kavárnách, musely být samej virus… což myslím zase není.

Další odpovědi
anonym

Ne.