petka.s

Když jde o akt pohlavni jsou tu jenom ceny hlavní?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ne, cena bývá vysoká, leč taky pohlavní. Třeba choroba. Ale je možný vyhrát i miminko.

Další odpovědi
hapiky

Asi tě „rádcové“ vymažou, ale otázka je nějaká zmatená z důvodu nějakého rýmu.
Řekl bych nechoď do aktu pohlavního bezhlavě!

Kelt

Při určitém věku je pro tebe, pokud jsi ženského pohlaví, lepší pohlavní akt bez následků, v jiném věku je přání mnoha žen dokonalý pohlavní akt, který přinese zasloužené ovoce.

Mc Merkurion

… každá cena v duchu: „není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“ je hlavní …