slipknotak

když budu každé ráno pít vajíčka a přes den posilovat za jak dlouho můžu očekávat viditelný nárůst svalové hmoty?

Nejlepší odpověď
Korialstrasz

Za 200 let. Pouhá vajíčka a cvičení nestačí k nárůstu svalové hmoty. Je dobré vědět, že platí pravidlo 30% cvičení / 70% jídlo. Tělo potřebuje pro růst svalů sacharidy a bílkoviny. Jíst co nejvíce, pokud máš dobrý metabolismus, a oproti tomu 3× – 4× týdně cvič. Není špatné udělat si vlastní jídelníček a něco si přečíst o cvičení – viz. http://www.po­silovani-fitness.eu/f-3_jak-nabrat-svalovou-hmotu a také se může hodit http://www.flo­ra.cz/ekalkulac­ka/e_index.htm

Další odpovědi
Deli

Fuj, pít vajíčka?
Dřív čekejte salmonelu…

QU33G

ano je pravda, ze Rocky na tom „stavěl“ ;)

avsak nevidel bych to jako idealni reseni.

navic dnes existuje cela rada fitness vyzivy, ktere jsou prirozene ucinejsi.
(nemyslim to co vas nafoukne, myslim sacharidy, proteiny atd…)

avsak to co jste popsal by nejaky vysledek prinest mohlo.

preji dobrou chut ;)

venkovan

Chceš mít nabouchané svaly a nebo propracovanou postavu.
Na to druhé potřebuje jen pravidelně cvičit a zatěžovat všechny svaly stejnoměrně a to první ti radu nedám.

mosoj

Aby jsi mohl snášet vejce, potřebuješ ještě klovat vápno na skořápku.
Bílkoviny lze získat i jinak.

honza19hk

vajíčka ti nestačí,základem silné svalové hmoty je vyvážená a pravidelná strava a samozřejmě cvičení.A vajíčka bych v dnešní době moc nepil,kdoví co ta slepice měla.....

BandiOl

Myslím, že otázka je špatně položena.
Předpokládám, že chcete nabrat pomocí cvičení a výživy svalovou hmotu.
Zřejmě nemáte zájem o umělé doplňky výživy.
Vajíčka si klidně dejte v tepelně upravené formě, konzumujte kvalitní maso, ale nezapomeňte i na zeleninu. Pokud chodíte do posilovny, informujte se u trenérů, případně i zkušenějších cvičenců.
Pokud ale budete chtít větší přírůstek svalové hmoty, pak se doplňkům výživy nevyhnete. V první řadě to bude BCAA – na ochranu a regeneraci svalstva. Dobře působí i kreatin monohydrát, který dodá energii svalovým buňkám a navíc dodá svalům vodu, které se tím rychleji zvětší a Vás uvedený efekt bude inspirovat ke cvičení.........
Chce to samozřejmě zvýšit přísun minerálů, vitaminů (zejména řady B),........

mojitek

Kup si nejakou knizku o posilovani.Va­jicka nepij jestli nechces mit salmonelu