FlAsh_7

Kdybyste zdědili pole a dali byste ho někomu do pachtu, jak byste ho spravovali?

Co byste používali za online nástroje, co byste sledovali, v čem byste se vzdělávali apod.? Zkrátka, jak byste byli dobrým vlastníkem a administrátorem?

Nejlepší odpověď
elkon

Když jsme zdědili pole, pronajali jsme je místnímu družstvu, které tam obdělávalo další plochy. Jednou za rok nám platili za pronájem. Víc není potřeba.

Další odpovědi
Drap

Pokud bych ho dal do pachtu, tak bych sledoval, jestli včas platí pachtovné. To by mělo stačit

Hlada

Žádné nástroje k tomu nejsou potřeba, nic není potřeba spravovat. Stačí se jednou ročně podívat, jestli je zaplaceno pachtovné.

Emefej

Právě proto, aby se pole nemuselo spravovat, se dává do pachtu.