EC

Kdybyste měli dostatek finančních prostředků, podnikali byste? ..a v čem?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já v cestovním ruchu

Další odpovědi
Elk

V půjčování proti zástavě, to je dneska in.

BEAES

Otevřela bych si obchod s vůněmi, kosmetiku nebo benzinku. Možná bych šla i do bio jídelny a tak.

anonym

já už podnikám několik let,ale je to tolik práce,že si někdy říkám jestli by nebylo lepší být jen zaměstnancem
Doplňuji:
odpracovat si svých osm hodin a mít klid

Radak

Uvažuji o obchůdku s ovocem a zeleninou, vidím trošku díru v našem městě. Jako doplněk koření. Nelíbí se mi, jak s ovocem zachází v obchoďákách – AU!!!

vesuvio

Záleží natom klik pokud dost nato si žít jako rentiér tak né ale jinak bych podniknul něco v gastronomii

L.Knize

Ve službách všeho druhu, zprostředkovatelská činnost a v neposlední řadě v obchodě typu levně koupit-draho prodat. Já nemám žádné finanční prostředky a rozjíždím dílnu na ševcovské práce. Zatím se daří.

kamilj

Hlídání dětí v noci.