abrokdor

Kdy se platí poplatek za podání návrhu oddlužení?

Dobrý den,

prosím pouze odpovědi toho, kdo zná správnou odpověď,
kdy se platí poplatek za sepsání návrhu na oddlužení u advokáta, notáře apod..?

Děkuji velice za odpověď.

Odpovědi
Hlada

Měl bys raději hledat cestu, jak splatit dluhy, které jsi nadělal, ne hledat způsob, jak okrást věřitele!

Pepa25

Po rozhodnutí o úpadku a povolení oddlužení. Hradí se ale samozřejmě plná výše (max. 4000 Kč + DPH), je to pohledávky postavená na roveň pohledávkám za podstatou.

Zdroj: https://advokat­nidenik.cz/2019/06/­03/odmena-sepisovatele-navrhu-na-povoleni-oddluzeni/