kurec

Kdy se budou moct koupit proinflační dluhopisy?

Nejlepší odpověď
Schluker

Proinflacni? To jakoze bych dal za douhopis modelove treba tisicovku a splceno by mi bylo 900? To doufam nikdy 😁

Další odpovědi
Rokio

Už, aby to bylo. V dnešní době by byla taková investice velmi výhodná.

Pepa25

Jejich vydání bylo pozasteveno už minulém roce, protože bylo mimořádně nevýhodné pro stát.

Emefej

Opravdu se zajímáš o proinflační dluhopisy?

Pepa25

Schluker: zřejmě vám něco uniklo: https://archiv­.hn.cz/c1-67002820-protinflacni-bdquo-sporici-dluhopis-ldquo-je-tutovka-ktera-statni-kasu-vyjde-cim-dal-draz

Schluker

Neuteklo. Otazka je na proinflacni, ne protiinflacni ;)

Kazatel

Ty si Rokio nezainvestoval, když je rozhazovačná Alenka nabízela, neb snad tušila, po nás potopa?