makyna

kdy přišla na český trh řasenka lash queen feline blacks od heleny ruinstein???

ja sem se s kamarádkou vzadila že to bylo v roce 2007 a ona mi tvrdí že to bylo v roce 2009 nebo 2005 tak nevim prosím poraďtemi

Odpovědi
anonym

Ano, bylo to v roce 2007. V roce 2008 byla uvedena nástupnice této řasenky – Glorius.

Lencis

makyna, když už chceš soutěžit a vyhrát zde: http://www.shi­nemag.cz/1609/?
snaž se alespoň trošku sama hledat a nevymýšlej si pohádky 😉

s.dadulka

bylo to v roce 2007

Attack-design

Dandi

Taky jsem pro, aby si odpověď našla sama tazatelka, ale odpovědi jsou proto, aby se zde odpovídalo. Upřesním jen, že to bylo konkrétně na jaře roku 2007.