zjentek

kdy bude plodit řešetlák rakytníkovej, když jsem jej letos vysadil?

Odpovědi
Drap

Záleží také jak jsou velké sazenice. Před mnoha léty jsem ho vysazoval a tuším že rodil druhým, nebo třetím rokem

kesim

Myslím, že musíš mít samičku i samce jinak plodit nebudou.

ptáč

Jejda zahradník. Taky potřebuji pomoct. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-co-se-zamerit-pri-odliseni-dvou-podobnych-rostlin-jde-o-horcici-bilou-a-repku-olejkou

zjentek

Drape, je to vysoký tak půl metru. Vysadil jsem oba, kohouta i slepici, na 3m od sebe ..dík kesim.