Kdo v bazénu kontroluje jestli se lidi osprchovali?Jak kontrola probíhá, aby byla zákonná etická, lidská, morální, apod?

Nejlepší odpověď
Deli

Já jsem byla včera zrovna na akvaaerobiku v Plzni na Lochotíně. Do dámských šaten sem tam nakukovala šatnářka, takže viděla, když někdo sprchami jen prošel a pokračoval suchý k bazénu. A taky se ozvala.

V bazénech bývá také plavčík, takže když vidí, že jste zrovna vyšli z šaten a jste zcela suší, může Vás poslat zpět.
Podle mne je to etické a je to dobře, sami si osprchováním chráníme kvalitu vody v bazénu, v němž se koupeme.

Další odpovědi
Drap

Většinou nikdo, počítá se se zodpovědností návštěvníků

Lyn

To někdo kontroluje?

mosoj

Já chodím do sauny od roku 1980. Pokud se někdo neosprchuje před vstupem do ochlazovacího bazénku, prostě se mu to normálně řekne,
etika neetika. Kdo jiný to může lépe hlídat než sami návětěvníci. Stejně se to ale neuhlídá.