Kdo umí v C#??

Potřebuji, abych v konzolových aplikacích, kde jsem si načetl text s textem mohl pracovat a to následovně: změnit velikost písmen tak, aby počáteční písmeno slova bylo velké a ostatní malé a naopak (počáteční malé a ostatní velké) a za druhý, abych mohl písmena přeházet.. Př.: slovo ⇒ lvoos

Nejlepší odpověď
Shurik

S velikostí písmen:
System.Globali­zation.Culture­Info.CurrentCul­ture.TextInfo­.ToTitleCase(Strin­g);

K tomu přeházení písmen:
Jednotlivý znak stringu můžeš získat přístupem přes index stringu. např. Var[5], číslováno od nuly. Pak už se stačí s tím akorát pohrát dle libosti.

Zdroj: channel9.msdn­.com/forums/TechOf­f/252814-Howto-Capitalize-first-char-of-words-in-a-string-NETC/