Kdo používáte kosmetiku Avon – jste spokojené?

Nejlepší odpověď
ReHu

Já ji zkoušela, ale spokojená jsem nebyla. Je dost navoněná a za tu cenu nemůže být moc kvalitní a bez chemie. Např. u krému na ruce jsem nepocítila žádný efekt. A kosmetika na obličej, ☹. R.

Další odpovědi
nikolkap

Ano.

Džanička

Já jsem velice spokojená,po šamponech se mi začaly lesknout vlasy,a přestala svědit pokožka na hlavě.Po koupeli se namažu krémem a cítím ho ještě tři dny.Je dobré že netestuji na zvířatech,ale ceny se mi zdají opravdu přehnané.

ivca11

Ano používám. Nenechám dopustit na tužku na oči, stačí jemný tah a linka je bez nátlaku během pár vteřin… Prodlužující řasenky opravdu prodlužují a krémy na suchou pokožku krásně vyživují. Po vyživujícím krému na suchá chodidla jsou chodidla opět zregenerovaná… Naprostá spokojenost.

obchodnik

Já jsem taky spokojená, ceny se mi zdají přijatelné. Jen jediná výhrada – několikrát jsem si koupila řasenku a ani jednou mi moc dlouho nevydržela. Zdá se mi, že vždycky strašně rychle vyschne.

no pokud zrovna nepoužíváte krémy tak to není tak hrozné,ale jinak je to nejhorší kosmetika