JežíšKristus

Kdo je větší hrozbou pro civilizaci, Soros nebo cyklisti?

Všichni ví, že Soros je strašný, ale kdo by se chtěl zahazovat s cyklisty?

Nejlepší odpověď
Drap

Soros

Až sem až dospěla tvá extrémní inteligence? Nikdo z nás zřejmě tvůj blábol nepochopí.

Další odpovědi
Arne1

Cyklisti

plebs

Cyklisti

Cyklisti v české dolině nahoře zhrben dole šlape za Německé okupace, při budování socialismu, ve vybudovaném socialismu v normalizovaném socialismu atd.

paul1

Cyklisti

Netušil jsem, že Soros je strašný. Myslím, že udělal i semo tamo něco dobrého. Cyklisty jsem dal proto, že chybí: jiná možnost (jako vždy)

elkon

Inteligent se předvádí.

JežíšKristus

Elkon, děkuji.