dust8

Kde všude na světě se dá narazit na piraně?

Nejlepší odpověď
Malvína

Piraňa obecná je dravá ryba z čeledi tetrovitých. Vyskytují se pouze v Jižní Americe, od Venezuely po Argentinu. Žijí v mohutných, líně se valících říčních tocích, jako je například Amazonka. Dorůstají délky až 30 cm a váží okolo 3,5 kg.

Zdroj Wikipedie.

Samozřejmě se na ně dá narazit v ZOO po celém světě.

Další odpovědi
Kepler

Už jich pár ulovili na různých místech v ČR i na Slovensku, protože je akvaristé občas vypouštějí.