Aquamen

Kde sledovat top fotbal živě s přenosy když nemám o2?

Zdravím, chtěl bych sledovat zdarma top ligy a českou ligu zdarma živě. Poradíte mi kde sledujede vy?

Odpovědi
elkon

To si musíš najít sám, nelze to zde uvádět.

miroslav.bk

Legalne a/nebo v rozumne kvalite nelze.
Povim to narovinu i za cenu pripadneho smazani – jsou to kdy. Doebali F1, do**bali hokej, to same fotbal..

Pochopil bych jeste, kdyby to bylo jako s tou F1 (vysilanou na Sport 1 a Sport 2), ze se k tomu da legalne dostat vice zpusoby (pres vice poskytovatu – clovek ma na vyber to, co mu nejvi vyhovuje). Ale kdyz „vsechno“ postupne „vyzobe“ O2 TV, ktera se da poridit jen jednim zpusobem, tedy ma svym zpusobem monopol (O2 TV neni soucasti napr. zadne IP TV, kabelovky, neni na satelitu..), da se koupit jen v ramci balicku od O2, ve kterem jsou i programy, ktere uz mam predplacene jinde, tak je neco spatne..

EvaSe

Zde jsou články jak a kde sledovat sporty na internetu i v televizi https://ligaon­line.cz/

Jan Vejdi

Tady je napsáno které programy co dávají https://zivevys­ledky.cz/tv/kde-sledovat-fotbal/