Nela56

Kde sehnat telefon za lepší cenu?

Dobrý den, už nějáký čas uvažuju o koupi nového telefonu (Apple iPhone 7 128GB). Měla jsem vyhlédnutou i stránku, kde stojí telefon 7 340 kč, ale dnes, když už jsem se rozhodla telefon objednat, jsem zjistila, že už mají skladem pouze růžovou a zlatou barvu :( Chtěla bych černou, vlastně bych vzala kteroukoli, ale hlavně ne tyto dvě :( Nemáte, prosím, nějaký tip, kde bych mohla najít jiné barvy, ale za podobnou cenu? Děkuji za rady.

Odpovědi
Rafaelo111

  1. asi se jedná o méně populární barvy (zůstatkové kusy) o které není takový zájem jako o jinou barevnou variantu která už není k dispozici za podobnou cenu
  2. nebo se jedná třeba o poslední vystavené/roz­balené kusy
  3. mohlo by se jednat o podvodnou stránku kde lákají na nižší cenu

nové iphony 7 už se snadno sehnat nedají

elkon

Mám zlatý telefon a jsem spokojen, nechci uniformu, jako má každý, minulý můj telefon byl bílý. Nepoužívám žádná pouzdra, pouze ochrannou fólii (nebo tvrzené sklo).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nela56

elkon : No, já celkově moc nemusím zlatou barvu, ale každému se líbí něco jiného :) Ráda bych měla telefon zepředu černý a to u zlaté barvy není.

Rafaelo111

nebo bych se poohlídnul po černé s 32gb jestli neseženete černý se 128gb, 32giga je až až

Nela56

Noo, nevím, bojím se, že to nebude stačit, raději bych těch 128

Nela56

Rafaelo111: Včera tam byla ještě i černá, ale ta stránka je na heurece dobře hodnocená, tak nevím.