Avatar uživatele
Nela56

Kde sehnat telefon za lepší cenu?

Dobrý den, už nějáký čas uvažuju o koupi nového telefonu (Apple iPhone 7 128GB). Měla jsem vyhlédnutou i stránku, kde stojí telefon 7 340 kč, ale dnes, když už jsem se rozhodla telefon objednat, jsem zjistila, že už mají skladem pouze růžovou a zlatou barvu :( Chtěla bych černou, vlastně bych vzala kteroukoli, ale hlavně ne tyto dvě :( Nemáte, prosím, nějaký tip, kde bych mohla najít jiné barvy, ale za podobnou cenu? Děkuji za rady.

Zajímavá 0 před 1251 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rafaelo111

  1. asi se jedná o méně populární barvy (zůstatkové kusy) o které není takový zájem jako o jinou barevnou variantu která už není k dispozici za podobnou cenu
  2. nebo se jedná třeba o poslední vystavené/roz­balené kusy
  3. mohlo by se jednat o podvodnou stránku kde lákají na nižší cenu

nové iphony 7 už se snadno sehnat nedají

Upravil/a: Rafaelo111

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Mám zlatý telefon a jsem spokojen, nechci uniformu, jako má každý, minulý můj telefon byl bílý. Nepoužívám žádná pouzdra, pouze ochrannou fólii (nebo tvrzené sklo).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nela56

elkon : No, já celkově moc nemusím zlatou barvu, ale každému se líbí něco jiného :) Ráda bych měla telefon zepředu černý a to u zlaté barvy není.

před 1251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rafaelo111

nebo bych se poohlídnul po černé s 32gb jestli neseženete černý se 128gb, 32giga je až až

před 1251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nela56

Noo, nevím, bojím se, že to nebude stačit, raději bych těch 128

před 1251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nela56

Rafaelo111: Včera tam byla ještě i černá, ale ta stránka je na heurece dobře hodnocená, tak nevím.

před 1251 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování