MITKEPEK

Kde se vzala nenávist fotbalových fanoušků Baníku a Opavy?

Mezi fotbalovými fanoušky je největším soupeřem Baníku Opava a naopak. Nikde jsem ale nenašel důvod. I ti fanoušci které znám a kteří tuhle nenávist podporují, vůbec neznají důvod té averze.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst článek v odkazu, třeba se dovíte víc.

„Názor jednoho chuligána…“

http://www.chacha­ri.cz/nazor-jednoho-chuligana-8230-rn531

Další odpovědi
anonym

kombinace jednoduchosti či dokonce absence schopnosti myslet a domýšlet důsledky svých jednání kombinovaná s užíváním alkoholu a drog a stádní davovou psychózou. … při tak nepříznivé koncentraci nešťastných okolností si najdeš úhlavního nepřítele i ve formě kelímku na kafe.

cochee

Otázku ti neodpovím, sám také nevím odpověď, ale jen technickou poznámku: na hejtovacím žebříčku Baníkovců je Opava až druhá. Zlato totiž bere Spartička.