zdenek l

Kde se v České republice prodávají ekologické postřiky na plevel?

Nejlepší odpověď
paul1

Tady je něco doporučené:

Zdroj: https://www.du­mazahrada.cz/cla­nek/bez-glyfosatu.html

Další odpovědi
elkon

Třeba v Hornbachu, OBI, Bauhausu, Baumaxu a pod. Nebo i v zahradnictvích. Ale dost často nefungují tak jak by člověk potřeboval. O tom nejlépe poradí právě v zahradnictví.

zdenek l

Začal jsem hubit plevel vařící vodou. Plevel je potřeba ohřát do sklovita, tak aby vypadala jako opatřena vařící vodou. Za pár dní uschne. Nemá smysl plevel upálit rychle celou, zase potom znovu roste do 14 dnů od kořenů.

zdenek l

Hubeni plevele horkým vzduchem. Plevel také ohřát do sklovita, za pár dní uschne. Nemá smysl plevel rychle upálit celou, zase potom znovu roste do 14 dnů od kořenů.
Oprava: věta Nemá smysl plevel upálit celou platí jen pro horký vzduch.......

zdenek l

Příspěvek smazán administrátorem.