Avatar uživatele
mosoj

Kde se dají koupit vynikající pětibřité žiletky Solingen X-CHANGE 5 s diamantovým břitem?

Zatím jsem je našel jenom v Globusu. Žiletky mají proti značce Silver i tak dobrou cenu. Zajímala by mne ale i cena od jiného dodavatele.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 2894 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Cha cháááá, diamantový břit… LOL

před 2892 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Kamaráde, mají diamantový potah polymorfním diamantem, tak jako mají Silverky potah platinou. Ten diamant je pro tento účel kvalitnější než platina. Průmyslový diamant je „levný“.

Cha , cha . Klidně se směj dál. Jenom dej bacha ať se ti nic nestane.

před 2891 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Mosoji, to jsou reklamní kecy. Neexistuje žádný polymorfní diamant, diamant má jen jeden morf a to kubickou krystalickou mřížku. Pokud tím myslí nějaký diamantový mikrobort, tak s tím bych se určitě neholil, analogie s holením se šmirglpapírem. Nemám po ruce ani ty Gilette Platinum něco, ale pokud to na sobě fakt má platinu (což bych se divil, podle mě jde jen o obchodní značku), tak určitě ne kvůli tvrdosti, platina je měkká – mohla by tam být kvůli antikoroz úpravě břitu, aby nevznikala korozivní mikrocentra a tím ostří nezubatilo. Já preferuju i tak poctivou břitvu, takže mi se určitě nic nestane 🙂

před 2891 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování