Kde se dá prodat míč podepsaný fotbalistou Pelém?

Nejlepší odpověď
Rocky

Ja bych ho neprodal. Nechal bych si ho je to určitě velká cenost a časem bude mít ještě větší hodnotu.
Ale to je můj názor

Další odpovědi
hanulka11

zkus to na Aukru tam "chodí "hodně sběratelů, uvidíš...... jak se budou přehazovat

FOG

Lepsi asi na e-bay – ve svete,vetsi zisk.

Fidel

www.aukro.cz – online aukce

tuCZek

taky bych doporučil e-bay

Michálek1245

Asi bych šel v tomhle ohledu do zahraničí a zkusil e-bay. Na Aukro bych v tomhle případě zapomněl. Jako já jsem spíš přes online aukce obrazů od https://www.ga­lerieubetlemske­kaple.cz/onli­ne-aukce-obrazu-aukcni-sine-artkunst/ ale když byste dal nějakou rozumnou vyvolávací cenu, klidně bych se nějaké takovéhle aukce zúčastnil. Ale chce to taky certifikát pravosti toho podpisu. Bez něj je to bezcenné. :)