zjentek

Kde mohu zjistit, jaké hodnoty byl pouze a čistě armádní majetek Českem věnovaný speciální operací zasažené Ukrajině?

Odpovědi
Drap

To je tajné. Jako běžný občan se to nesmíš nikdy dozvědět. Když započteme vrtulníky, tanky, obrněnce, houfnice a spousty munice, k tomu nějaké speciální vybavení, ruční zbraně a podobně, nebude to suma malá. A ty, jako běžný občan, řádně platící daně se to z důvodů své bezpečnosti dozvědět nemůžeš, protož by jsi z toho mohl mít infarkt. Proto to utajení.

_Bůh_

Na Ministerstvu obrany, pokud máš prověrku.

Kazatel

To se nikdo nedoví, ty můj kvítku medový.

Jiří Bohumil

Drape, lépe bych to nevyjádřil. Zejména ta předposlední věta je velice „trefná“. 🙂