fortin

Každý desátý muž tajně používá ženská líčidla a zkrášlovadla?

Podle Novinek si muži půjčují od žen

  1. Pinzeta 39%
  2. Hydratační krém 37%
  3. Fén na vlasy 36%
  4. Pilník 29%
  5. Produkty na úpravu účesu 22%
  6. Balzám nebo lesk na rty 22%
  7. Maska na obličej 15%
  8. Holicí strojek 15%
  9. Korektor, make-up 10%
  10. Depilační krém nebo vosk 8%.

Nic z těchto věcí nepoužívám. Vy ano? Kdo je tedy ten desátý?

Nejlepší odpověď
ReHu

1.pinzeta – když vám někde vadí dlouhý chlup, tak si ho vytrhne jen žena???
2.hydr.krém – máte dojem, že muži mají zcela jinou kůži než ženy a nemají potřebu pokožku vyživovat? I potřeby okolo holení hydratují !!
3. fén na vlasy – pokud mám muž vlasy delší a či husté a potřebuje ven dříve než mu uschnou, proč je třeba v zimě nevyfenovat?
4.pilník – pokud si nechce zatrhnout nehet, proč si ho nazapiloavt?
5.produkty na úpravu účesu – proč nepoužívat třeba pěnu na vlasy apod. Proč mají mužskýmu trčet vlasy každý jinam?
6.balzám na rty – to má chlap mít v zimě popraskané rty?
7.maska na obličej – sice to není běžné, nicméně stejně jako hydratační krém, chlap má taky jen lidskou kůži a ta je také potřeba vyživit. A žena má po svém boku také raději muže s čistou pletí a ne poďobance. Záleží trochu na tom, jakého typu maska je.
8. – Holicí strojek – netřeba řešit. Mě se víc líbí chlapi bez vousů a to bez holícího strojku jaksi nejde.
9. – korektor, make-up – pokud to řeší některé kosmet.problémy, proč ne. Vždyť korektory a make-upy již nejsou na pleti vůbec vidět, jen pokožka vypadá pěkně, bez fleků a ještě je chráněná.
10. depilace – myslím, že všeho moc škodí, ale když je někdo zarostlý moc a druhému se to nelíbí, proč ne. Vyholené podpaží se mi líbí víc, než když z pod tílka v létě vykukují spocené chuchvalce.

Další odpovědi
iwetax

Já svému příteli vytrhávám obočí, a mažu krém na pleť.

-KaTkA-

hej. lol tak to je dobrej průzkum,… ale proč ne?? i když… nic se nesmí přehánět:)

Retko

LoL :)

afro.minerva

Můj manžel říká, že ten, kterej si rtěnkou namaluje na zadek srdíčko… 🙂

anetadela1

Manžel používá akorát ten holící strojek na vousy (svůj holící strojek). Jinak chraň bůh nic. Jednou jsem po něm chtěla, aby si zkusil oholit podpaží, že se nebude tak potit a on si jen významně poklepal na čelo, že není úchylák, vymaštěnej kulturista apod…

satan

Osobně občas používám fén, jelikož mám dlouhé vlasy a když vylezu ze sprchy, potřebuji někam jít a nemam čas čekat až mi uschnou.