Avatar uživatele
MarkettB

Kamera jako vánoční dárek pro partnera?

Ahojky chtěla bych koupit partnerovi kameru na Vánoce, poradíte někdo? díííky
Doplňuji:
na natáčení sportovních aktivit

Zajímavá 0 před 3810 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
asdgbfgtzhfr

A jakou? Kolik asi tak by měla stát?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HonzikPernik

GoPro http://www.gohd.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bob2

Kdysi jsem chtěl taky GoPro, ale nakonec jsem na doporučení známeho koupil Magicam. GoPro je vpohodě, ale ta cena je fakt hrůza a hlavně tam neni displej, bez kterýho si neumim plnohodnotný používání kamery představit. Kvalita kamer je fakt stejná (nedivil bych se kdyby to dělali ve stejný továrně) a pokud chceš kameru využít na plno, tak prostě LCD je nezbytné dokoupit za 2000 koupit displej. Ideálně ještě ovládač za další 2000 Kč a další. u Gopro neni nic jen 2 lepící drážky, zbytek kupuješ. U Magicam je uplně vše už v základu. Třeba ta externí baterka je věc kterou bych si asi za 1500 Kč nekoupil, ale v praxi je to uplně výborný a používám ji furt. Kameru jsem i různě porovnával a neměnil bych, skvěle točí,super se ovládá,je v češtině a za rozumný peníze. Za mě 100% doporučuju. Pokud máte peníze GoPro určitě nezklame, ale určitě si kupte minimálně LCD … pokud chcete to samý a ušetřit rozhodně jděte do MagiCam. Kdyžak koukni na http://www.ma­gicam.cz nebo na různý recenze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

Zdarec a jaký sport dělá? To je taky důležité při výběru kamery ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MarkettB

No tak asi to koupím. Četla jsem i recenze na netu a vypadá to slibně, tak jen doufám, že nebudu litovat, když už budu investovat takové peníze do takové hračičky. Snad bude i muž spokojený. Takže to jde koupit jak v elektru datart tak v alze a na netu jejich stránkách. Děkuju Vám.

před 3803 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Rozhodně stojí za to ;) hlavně je dobrá ta cena nato kolik věcí dostaneš k tomu. Tak snad budeš spokojená, teda hlavně tvůj přítel.

před 3801 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Manžel si chtěl taky koupit gopro, nakonec ho ale v datartu přesvědčili, že si má vzít Magicam a je naprosto spokojený. Nejsem moc technický typ, ale ovládá to na telefonu přes wifi, má k tomu spoustu ruzných držáků na cyklohelmu, helmu na lyže, na motorku, je k tomu i extra dálkové ovládání. Dispej se dá sundat a pak je to fakt malinký, že nechápu, jak to může natáčet tak super záběry.

před 3803 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

V zimě často jezdí na lyže, v létě na kole a vždyvky v červenci s partou na vodu, takže bych chtěla něco vodotěsného do kapsy. Koukala jsem že v alze mají třeba nějaké gopro, ale přijde mi to dost drahé.

před 3805 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

chtěla bych koupit kameru na natáčení sportu. Můj přítel je velký sportovec a tak mě napadlo mu koupit kameru, aby si mohl své zážitky ze sportu točit a jsem ochotná investovat tak nějak maximálně 8000Kč. Moc se v tom nevyznám, proto žádám tady o rady a typy :)

před 3810 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

chtěla bych koupit kameru na natáčení sportu. Můj přítel je velký sportovec a tak mě napadlo mu koupit kameru, aby si mohl své zážitky ze sportu točit a jsem ochotná investovat tak nějak maximálně 8000Kč. Moc se v tom nevyznám, proto žádám tady o rady a typy :)

před 3810 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika