MarkettB

Kamera jako vánoční dárek pro partnera?

Ahojky chtěla bych koupit partnerovi kameru na Vánoce, poradíte někdo? díííky
Doplňuji:
na natáčení sportovních aktivit

Odpovědi
asdgbfgtzhfr

A jakou? Kolik asi tak by měla stát?

HonzikPernik

GoPro http://www.gohd.cz/

Bob2

Kdysi jsem chtěl taky GoPro, ale nakonec jsem na doporučení známeho koupil Magicam. GoPro je vpohodě, ale ta cena je fakt hrůza a hlavně tam neni displej, bez kterýho si neumim plnohodnotný používání kamery představit. Kvalita kamer je fakt stejná (nedivil bych se kdyby to dělali ve stejný továrně) a pokud chceš kameru využít na plno, tak prostě LCD je nezbytné dokoupit za 2000 koupit displej. Ideálně ještě ovládač za další 2000 Kč a další. u Gopro neni nic jen 2 lepící drážky, zbytek kupuješ. U Magicam je uplně vše už v základu. Třeba ta externí baterka je věc kterou bych si asi za 1500 Kč nekoupil, ale v praxi je to uplně výborný a používám ji furt. Kameru jsem i různě porovnával a neměnil bych, skvěle točí,super se ovládá,je v češtině a za rozumný peníze. Za mě 100% doporučuju. Pokud máte peníze GoPro určitě nezklame, ale určitě si kupte minimálně LCD … pokud chcete to samý a ušetřit rozhodně jděte do MagiCam. Kdyžak koukni na http://www.ma­gicam.cz nebo na různý recenze.

Broukk

Zdarec a jaký sport dělá? To je taky důležité při výběru kamery ;)

MarkettB

No tak asi to koupím. Četla jsem i recenze na netu a vypadá to slibně, tak jen doufám, že nebudu litovat, když už budu investovat takové peníze do takové hračičky. Snad bude i muž spokojený. Takže to jde koupit jak v elektru datart tak v alze a na netu jejich stránkách. Děkuju Vám.

Bob2

Rozhodně stojí za to ;) hlavně je dobrá ta cena nato kolik věcí dostaneš k tomu. Tak snad budeš spokojená, teda hlavně tvůj přítel.

Broukk

Manžel si chtěl taky koupit gopro, nakonec ho ale v datartu přesvědčili, že si má vzít Magicam a je naprosto spokojený. Nejsem moc technický typ, ale ovládá to na telefonu přes wifi, má k tomu spoustu ruzných držáků na cyklohelmu, helmu na lyže, na motorku, je k tomu i extra dálkové ovládání. Dispej se dá sundat a pak je to fakt malinký, že nechápu, jak to může natáčet tak super záběry.

MarkettB

V zimě často jezdí na lyže, v létě na kole a vždyvky v červenci s partou na vodu, takže bych chtěla něco vodotěsného do kapsy. Koukala jsem že v alze mají třeba nějaké gopro, ale přijde mi to dost drahé.

MarkettB

chtěla bych koupit kameru na natáčení sportu. Můj přítel je velký sportovec a tak mě napadlo mu koupit kameru, aby si mohl své zážitky ze sportu točit a jsem ochotná investovat tak nějak maximálně 8000Kč. Moc se v tom nevyznám, proto žádám tady o rady a typy :)

MarkettB

chtěla bych koupit kameru na natáčení sportu. Můj přítel je velký sportovec a tak mě napadlo mu koupit kameru, aby si mohl své zážitky ze sportu točit a jsem ochotná investovat tak nějak maximálně 8000Kč. Moc se v tom nevyznám, proto žádám tady o rady a typy :)