Neonka

K čemu si lidé kupují pozemky na Měsíci?

Doplňuji:
Právě mi došly bodíky.
Vyrovnám se se všemi přispěvateli hned zítra.
Děkuji zatím za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
joeyk

Proc? z marnosti, uz nevi do ceho by investovali, tak si reknou – tyyyy joooo mit pozemky na mesici.. do toho du a koupi to. Jinak je to uplne k nicemu, stejne se tam vzivote nepodivaji:o)

Další odpovědi
tom004

Teď momentálně úplně k ničemu,ale Werne taky psal o cestě na měsíc a měli ho za blázna. Takže kdo ví,třeba to jejich prapra potomci ocení.

Miroslavst

To nevím, ale já taky koupil za korunu na aukru a mám na to certifikát :)

ministri

Ta koupě pozemků na Měsíci je nesmysl, jen z lidí tahají peníze, ale žádnou parcelu vám tam nikdy nikdo nedá. Podle mezinárodních smluv je Měsíc mezinárodním prostorem a stejně tak všechna kosmická tělesa. Stejný status má i Antarktida. Mezinárodní prostor znamená, že si to nemůže nikdo přivlastnit a patří všem.

William2

Všiměte si, že pozemky na odvrácené straně měsíce jsou mnohem levnější :)

Elk

Snobizmus. Touha ukázat se před jinými, že mám papír, kde je napsáno, že vlastním to, co nikdy mít nebudu.