VaclavZeman

Jsou zde nejaci kazdotydenni sportovci?

Dneska jsem o tom premyslel. V nemcine jsme s primami meli kapitolu o sportu a od skoro kazdeho ditete jsem slysel, ze sportuji kazdy tyden. To i ja v jejich veku, prece jenom by dite nejaky pohyb melo mit a navic maji krouzky a vsechno mozne. Ale co dospeli?

Byl jsem ale prekvapen v minule dobe, kdyz jsem se od svych znamych dozvedel, ze treba kamarad chodi dvakrat tydne po praci hrat nohejbal. Anebo kamaradka chodi behat a cvicit do posilovny.

O tom, ze sport je pro me „fuj“ a navic bych ho ani kolikrat nebyl schopen, se nemusime bavit (chapu, ze me tu nikdo, az na jednoho uzivatele, osobne nezna, ale prece jenom jsem se tu nekolikrat popsal). Ale nejvice me zarazi, jak mohou po praci, celi unaveni a hladovi, nejdrive zamirit do telocvicny a jeste si dat hodinku dve sportu. A ja moc dobre vim, o cem mluvim, co se tyka hladu anebo unavy. Makam od sesti, potom plny uvazek a po skole doucka az do triadvacate hodiny.

Vas nazor? Znate nekoho takoveho? Ja ano. Dekuju.

Odpovědi
cappuccino

Vetsina lidi, ktrere znam, provozuje nejaky sport 1× i vicekrat tydne. Ona je ta pravidelnost nutna. A jak to delaji? Po praci si daji treba nejake ovoce a jdou sportovat.
Nechci ti mluvit do duse, ale po druhem infarktu bys mel asi prehodnotit tvuj zivotni styl. K cemu ti budou penize, kdyz si je neuzijes?
Jeden muj kolega v praci se taky nesetril, hodne se stresoval, ale po infarktu si zacal nosit svaciny, jedl hodne ovoce a hlavne chodil v poledni prestavce ven. Taky zhubnul asi 10kg a stal se z nej jiny clovek. Jo a taky se zbavil milenky:-D
Je to kazdeho vec, ale urcite to stoji za zamysleni.

Emefej

Pokud mariáš považuješ za sport, tak já sportuji pravidelně dvakrát týdně.

VaclavZeman

Cappuccino, dekuji. Pro me sport neni, spis me zajimalo, jak to maji „normalni“ lide, kdyz museji byt unaveni a hladovi. To ja si penez uziji, kupuji si za ne vlacky a vinylove desky. Je to pro me jako miti deti. Proste kazdy je jiny. Muj zivot me bavi, ackoliv pracuji hodne a jsem z prace vzdy unaveny. Ale i tak me doucovani bavi a vsechno to, vcetne toho zradla, me bavi a tvori muj zivot. Nic lepsiho pro me byt nemuze. A i kdyz me treba za deset let ceka tzv. „Krebs“, tak co uz. Samozrejme doufam, ze me nepotka, ale je to muj zivot a v nem se rozhoduju a cinim rozhodnuti ja! Dekuju, cappuccinko.

cappuccino

Samozrejme, kazdy to mame nastaveny jinak. Dulezite je, aby byl clovek pri tom, co dela spokojeny.