Smackdown

Jsou opravdu vysokoškolačky nejnadrženější?

Sex,nynfomanie.

Nejlepší odpověď
Drap

A proč by měly být? To je zase jedna paní povídala. Proč by měly být vysokoškolačky v těchto věcech odlišné od ostatní populace?

Další odpovědi
autacek

Ano, teoreticky jsou v tom nejlepším věku.

dubraro

IMHO jsou nadržené stejně jako jiné ženy v jejich věku, které nejsou vysokoškolačky.

Danina65

Autacek, pokud jsou vysokoškolačky teoreticky v tom nejlepším věku, jaký nejlepší věk je pro vyučené a se středním vzděláním?