Avatar uživatele
Lucimia

Jsem "asi" líná makat na zahradě.

Sice se na to těším a ráda pomůžu, taky ráda pěstuju domácí ovoce a zeleninu, ale v průběhu práce na zahradě (ať už je to okopávání záhonků, hrabání sena, lupení, sbírání tuny jablek...) zjišťuji, jak strašně mě to otravuje a nebaví, a že si připadám jak zemědělec. Přitom bych chtěla aby mě to bavilo. Vždycky jsem si přála mít jen trávník na posekání sekačkou a hotovo. Ale vzhledem k drahým potravinám jsme se rozhodli pěstovat si něco doma. Přítel říká, že jsem lenoušek, ale mě to prostě nebaví (většinou). Co si myslíte? Máte to taky někdo tak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4280 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

LICIMIE mě když bylo 15 let moji rodiče mají vinohrad a velký pozemek za domkem,tak nám vždycky Tatka říkal at s ním jdeme na zahradu .Já jsem rači zůstavala doma a vařila uklízela.Až když jsem si koupila svůj domek tak mě začalo bavit sázení rajčat,paprik,starání o kytky.Já si spíše myslim že když je člověk moc mladý tak ho tohle nebaví ,ale postupem času a roky ho to najednou bavit začne tak jako mě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ze zvedavosti jsem sazela co se dalo.A kdyz se urodilo,mela jsem radost.Ale je to namahave,slunce pere,boli zada a kdo k tomu nema vztah tak s tim brzo sekne.U ovoce to jeste jde,zelenina je pracnejsi.A tak si Lucimie pestuj jen to co je pro tebe drazsi v obchode,nebo to co neni tolik pracne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Také mám odpor k pracím na zahradě, ale to se jedná hlavně o sekání trávy (které mi trvá asi 4 hodiny, protože terén je brutálně kopcovitý) a nějaké další údržbové prace.

Jako sedlák si nepřipadám a stejně mě to baví. Na tom asi nebude ani nic tak špatného. Nakonec stejně asi zjistíte, že je lepší si potraviny koupit rovnou v obchodě (svůj čas byste třeba dokázali využít užitečněji).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

stará pravda našich rodičů:HOLKA LENIVÁ NA ZAHRADĚ,ČIPERNÁ V POSTELI.závidím partnetovi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Mě zahrada baví,ale chce to investovat a pod záhony dát geotextilii.pod stromy a keře mulčovací kůru.Pod jahodami mám hobliny apod.Nevěřila jsem tomu a myslela,že jsou to zbytečné peníze,až mě kamarádka přesvědčila.Ušetřilo mi to hodně času.A velký můj kamarád je Roundup H.Postříkáte plevel a po třech týdnech ohrabete nebo zametete zbytky.Ničí i kořeny,takže to nemusáte opakovat nijak často.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek