Baromut

Jestliže bych si pravidelně holila hlavu žiletkou, rostly by mi pak silnější a tmavší vlasy, jako je tomu u chlupů?

Nikdo neříkal, že to chci zkoušet. Jen jsem nad tím přemýšlela 😉

Odpovědi
gecco

Ne, nepomůže to, spíše uškodi…

UltraFan

Nevím jestli tmavší, ale silnější ano :)

lexx

asi jsem nepochopil…to chceš chodit na veřejnost holohlavá ? no v zimě venku snad, pod čepici schováš ale jinak ? co škola, zaměstnání ?

atlas

Takový myšlenky pusť radši z hlavy a mysli na něco lepšího..:)

Šidlo

neholte sa žiletkou.....určite nie na hlave a tvári vôbec (ak máte redšie vlasy, asi mať fúziky nebudete, že?)…akurát sa porežete a hustota sa nevyrieši

počet vlasov je daný – farbou a dedičnosťou
blondiaci majú najviac vlasov, ryšaví najmenej
hrubšie vlasy vyzerajú logicky hustejšie…aj kudrnaté

radšej si vyberte slušnú kaderníčku, než tieto hlúpe 100-ročné rady

talka

lexx: existují paruky