kavon

Ještě k mé otazce pro Standu

Ahoj Stando tu otázku psala moje žena asi špatně.Ta naše známá chce odejít a on jí řekl že když odejde tak jí bude platit ten podnájem tak nato chtěla poradit tu smlouvu jak to má napsat a tak pod.On totiž té nove nakecal že je rozvedený a bydlí pouze s bytnou ale už jí neřekl že má manželku která čeká dítě a ona se má nastěhovat sem i se 3 dětmi.(a to jsou maželé asi rok to je mazec že).Tak nevi jak se taková smlouva má psát. Moc dík můžeš posla i e-mail.

Odpovědi
standa

…poslal jsem mail, dál tuto ´poradnu´ zkusíme mimo tento server. Váš příběh je natolik specifický, že případné rady mohou pomoci jen vám.