Jedí výrobci potravin své kvalitní výrobky? A co majitelé(vlastníci) těchto provozoven, pošmáknou si?

Nejlepší odpověď
Drap

Někteří ano, někteří zajdou raději ke konkurenci

Další odpovědi
zzzzz

Myslíš třeba ty s tou posypovou solí? Tak ta jim zcela jistě musela chutnat, vždyť my jsme to jedli 10 let a nikdo si nestěžoval, že by to bylo špatně slané 🙂

Kdysi jsem dělala v hospodě, je to už stráááááášně dávno, ale od té doby do nich nechodím. Stačilo mi vidět, lépe řečeno cítit to v čem se umývaly sklenice. Bleeee.

anonym

Jak kteří…
Osobně znám dva – a oba své výrobky jedí s chutí – a já s nimi…
😉
A jinak? – znáš to s tím okem a srdcem…

Hulka

Znám majitele minipivovaru a ten své pivo pije :)