SEmperor06

Je zde nějaký odborník na monitory?

Dobrý den chci si koupit druhý monitor určený na hry. Zatím jsem si vybral tento monitor a chci se ujistit, že jsem si vybral monitor dobře. Budget je do 6000 Kč, ale kdyby jste našli lepší tak dejte vědět díky. Monitor: https://www.al­za.cz/27-philips-272e1gaez-00-gaming-d6231270.htm

Odpovědi
cochee

Odborník tak úplně nejsem, herní monitory mě moc nezajímají, ale myslím si, že za ty kačky za značkový monitor jsou ty parametry v pohodě. Pokud hraješ FPSky, tak vyšší snímkovou frekvenci umí taky, já osobně bych se s ním spokojil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.