naj07

Je tohle rádio Pioneer X-HM76D-BB dobrá volba?

Lákavý podle toho co umí a internetové rádio zní vypadá slibně

Odpovědi
Radius

Ja mam internetove radio, ale je mensi (asi jako radiomagnetofon):

  • ma VKV FM s RDS (teleskopicka antena)
  • ma USB vstup, umi prehravat MP3, WAV, WMA…
  • ma internetove radio (umim tam pridavat nove stanice)
  • ma WIFI (2,4 GHz) a ma take RJ45 konektor
  • ukazuje cas a ma 2 budiky (cas a datum se nastavi sam po internetu)
  • ma barevny displej
  • lze tam upgradovat firmware (uz jsem 1× delal pres internet, probehlo bez problemu)
  • ma ekvalizer, dale NF vstup a vystup, vystup pro sluchatka
  • ma dalkove ovladani

atd.

Pouzivam ho denne, jsem s nim plne spokojen, stalo me 2800 Kc a je jeste par mesicu v zaruce, prave ho ted posloucham.