Boy 13

Je to opravdu nástroj na odstranění viru ?

Koukal jsem na netu co to je vlastně ransomware a vyjela mi tato stránka od kaspersky. Tak jsem ji rozklikl, ale pak jsem si uvědomil, jestli to není náhodou zavirovaná stránka. Je tam totiž před kaspersky noransom.kaspersky. Je to opravdu oficiální stránka od kaspersky a nabízí tento antivir noransom opravdu ona ? Děkuji moc.

Odpovědi
elkon

Ransomware není virus. A ta tvá stránky není Kaspersky. A stránky na Ransomware Kaspersky máš tady. https://www.kas­persky.com/an­ti-ransomware-tool

Boy 13

Co jsem teda teď. Zjistil tak noransom.kaspersky by měl být program, který právě dokáže dešifrovat zašifrované soubory. Tak nemohlo mi to zavirovat mobil ? Děkuju moc

Boy 13

elkon: Děkuju, a co to teda je za stránku ? Takže když jsem ji rozklikl, tak to znamená, že mám zavirovaný mobil ? Moc děkuju.