Savier

Je tiktok nebezpečný?

Prý je to špionážní nástraha z Číny. Můj kamarád to používá, tak doufám, že to není nebezpečné.. Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano je to velmi nebezpečné. Pravidelným používáním zblbneš ještě více, stejně jako u ostatních sociálních sítích. Dalším nebezpečím potom je, že se tam dozvíš některé věci o kterých si naše vláda myslí něco jiného a ty potom nepřemýšlíš jako ona a to je nebezpečné.

Další odpovědi
annas

TikTok je bezpečnostní hrozba, upozorňuje český kyberúřad. Varuje před používáním aplikace.

oficiální česká informace – více v odkazu.

https://www.i­rozhlas.cz/ve­da-technologie/techno­logie/tiktok-je-bezpecnostni-hrozba-upozornuje-cesky-kyberurad-varuje-pred-pouzivanim_23030811­30_ako

Co uvádí anglický zdroj

Je TikTok bezpečný? Je to stejně bezpečné jako jakákoli jiná platforma sociálních médií. Neinfikuje váš telefon malwarem, ale přináší některá bezpečnostní rizika, jako jsou podvody a uložená uživatelská data. Zde je to, co potřebujete vědět, abyste zůstali v bezpečí na TikTok.
Více v odkazu

https://www.sa­fewise.com/au­/is-tiktok-safe/

Menous

Zcela nepochybně. Sociální sítě jsou pojídači času a symbolem dnešní materialistické společnosti bez zábran.